پیام فرستادن
اخبار
Home > اخبار > اخبار شرکت در مورد شیشه ی خلاء یک مرحله VS شیشه ی خلاء دو مرحله
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-535-6371394
اکنون تماس بگیرید

شیشه ی خلاء یک مرحله VS شیشه ی خلاء دو مرحله

2023-12-15

آخرین اخبار شرکت در مورد شیشه ی خلاء یک مرحله VS شیشه ی خلاء دو مرحله

شیشه خلاء یک مرحله ای چیست؟

شیشه خلاء یک مرحله ای شامل گرم کردن، جاروبرقی و مهر و موم لبه شیشه در یک اتاق خلاء خاص است. سوراخ های استخراج هوا در سطح شیشه یا گوشه ها وجود ندارد.

 

شیشه خلاء دو مرحله ای چیست؟

شیشه خلاء دو مرحله ای در کوره ای که لبه ها را مهر و موم می کند گرم می شود و خنک می شود. سپس برای گرم کردن، جاروبرقی و مهر و موم درب اگزوز به کوره خلاء ارسال می شود.سوراخ خروجی باید در سطح شیشه ذخیره شود.

 

مزاياي شيشه خلاء يک مرحله اي در مقابل شيشه خلاء دو مرحله اي چيست؟

1مزیت های فرآیند:شیشه خلاء یک مرحله ای سوراخ های استخراج هوا را از بین می برد که مشکل خارج شدن گاز داخلی از مواد مهر و موم را حل می کند.که اجازه می دهد فرآیند های جاروبرقی و بسته بندی لبه به طور همزمان در اتاق خلاء مداوم انجام شود.

2مزایای هزینه و قیمت:در مقایسه با شیشه خلاء دو مرحله ای ، شیشه خلاء یک مرحله ای دارای خروجی و بهره وری بالاتر است ، هزینه های کار و مصرف انرژی بیش از 60٪ کاهش می یابد و هزینه های تولید تقریباً 30٪ کاهش می یابد.بنابراین قیمت آن ارزان تر از شیشه خلاء دو مرحله ای است.

3مزیت کیفیت:شیشه خلاء یک مرحله ای دارای طراحی سوراخ استخراج هوا نیست ، که باعث می شود سطح شیشه صاف باشد ، کیفیت محصول پایدارتر باشد و میزان شکستگی خود به خود کم باشد.عمر کار بیش از 35 سال است.

 

جوی شینگ گلس شیشه های خلاء با کیفیت بالا را تامین می کند و خدمات سفارشی سازی شیشه و پردازش عمیق را ارائه می دهد. راه حل های شیشه ای یکپارچه ، راهنمایی نصب ، پشتیبانی فنی و غیره را ارائه می دهد.برای پروژه های مهندسی شمااگر می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید، می توانید در هر زمان برای جزئیات، نقل قول، نمونه ها و غیره با ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به:

شیشه خلاء

۹ مزیت شیشه خلاء در بازسازی ساختمان

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب شیشه لمینت ایمنی تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 joyshingglass.com . تمامی حقوق محفوظ است.