پیام فرستادن
اخبار
Home > اخبار > اخبار شرکت در مورد انواع و ویژگی های لایه های بین شیشه ای لایه دار
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-535-6371394
اکنون تماس بگیرید

انواع و ویژگی های لایه های بین شیشه ای لایه دار

2023-09-07

آخرین اخبار شرکت در مورد انواع و ویژگی های لایه های بین شیشه ای لایه دار

شیشه لمینت از ساندویچ کردن یک یا چند لایه از لایه‌های پلیمری آلی بین دو یا چند قطعه شیشه ساخته می‌شود و از طریق دمای بالا و فشار بالا تشکیل می‌شود. و به طور گسترده در زمینه ساخت و ساز استفاده می شود.

 

وجود داردسه نوع لایه میانی شیشه لمینتمعمولا استفاده می شود: PVB، SGP، EVA.ویژگی های هر کدام به شرح زیر است:

 

1. لایه میانی PVB
لایه PVB دارای مقاومت در برابر سرما، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش است و در حال حاضر پرمصرف ترین ماده بین لایه ای برای شیشه های معماری و شیشه خودرو است.با این حال، PVB مقاومت کمی در برابر آب دارد و به راحتی در یک محیط مرطوب برای مدت طولانی باز می شود و می افتد.

Types and features of laminated glass interlayers: PVB interlayer

شیشه چند لایه PVB برای نرده راه پله

 

2.SGPبین لایه ای
به طور عمده در سقف نور روز شیشه ای و پنجره های بیرونی شیشه ای، دیوارهای پرده و نرده ها استفاده می شود.دارای ویژگی های زیر است:

① ظرفیت باربری بالا و مقاومت در برابر پارگی: ظرفیت باربری شیشه چند لایه SGP دو برابر لایه PVB با همان ضخامت است و استحکام پارگی 5 برابر بین لایه PVB است.
②انحراف خمشی تنها 1/4 از شیشه های چند لایه PVB است، بنابراین خم شدن آن آسان نیست.
③ پایداری قوی و مقاومت در برابر رطوبت.فیلم چند لایه SGP خود بی رنگ، بسیار شفاف است و مقاومت خوبی در برابر آب و هوا دارد و به راحتی زرد نمی شود.ضریب زرد شدن فیلم SGP کمتر از 1.5 است، در حالی که ضریب زرد شدن فیلم PVB 6 ~ 12 است، بنابراین SGP بیشتر در شیشه های چند لایه فوق شفاف استفاده می شود.

Types and features of laminated glass interlayers: SGP interlayer

شیشه چند لایه SGP برای نرده های فضای باز

 

3. لایه میانی EVA

در مقایسه با PVB یا SGP، EVA دمای ذوب کمتر و سیالیت بهتری دارد.سیم ها یا پارچه ها را می توان در لایه فیلم قرار داد تا شیشه های تزئینی با طرح ها و نقش ها بسازید.همچنین مقاومت خوبی در برابر آب دارد، اما مقاومت ضعیفی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد و در صورت قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب مستعد زرد شدن است.بنابراین عمدتاً برای پارتیشن ها و دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

Types and features of laminated glass interlayers: EVA interlayer

شیشه چند لایه EVA سیمی برای پارتیشن داخلی

 

موارد فوق انواع و ویژگی های بین لایه های شیشه لمینت می باشد.شما می توانید محصولات مناسب را با توجه به محیط استفاده واقعی انتخاب کنید.شیشه شینگ جوی می تواند پشتیبانی فنی حرفه ای، راه حل های پروژه یکپارچه، پردازش عمیق شیشه و سایر خدمات را به شما ارائه دهد.محصولات شرکت ما تحت بازرسی های کیفی دقیق قرار گرفته اند و گواهینامه را دریافت کرده اند.اگر نیاز به خرید دارید، می توانیم نمونه هایی را برای بررسی ارائه دهیم.اگر می خواهید بیشتر بدانید، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید.

 

کاتالوگ محصولات مرتبط:شیشه لمینت ایمنی

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب شیشه لمینت ایمنی تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 joyshingglass.com . تمامی حقوق محفوظ است.